Відео Розваги

Безпритульного попросили поділитись піцою: ролик, який підірвав Youtube

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цей соціальний експеримент показує, що відбувається, коли люди просять незнайомців поділитися з ними їжею. На сьогоднішній день ролик має більше 20 мільйонів переглядів на YouTube.

maxresdefault[1]

На відео голодний перехожий (насправді, актор) просить кількох випадкових людей поділитися з ним їжею, але всі відмовляються.

Бездомний, який сидів босоніж на нью-йоркській вулиці, не знав, що його знімають, коли знімальна група OckTV віддала йому піцу, яка у них залишилася. Через кілька хвилин інший учасник команди підійшов до безпритульного запитати, чи не поділиться той з ним обідом. Недовго думаючи, чоловік віддав йому шматок піци.

Первісна ідея відео була в тому, щоб показати, як люди будуть реагувати, якщо незнайомець попросить їх поділитися їжею. Щоб віддячити героя за щедрість, автор ролика відкриває свій гаманець і дає йому значну суму грошей, зворушивши добродушного жебрака до сліз.

З чотирьох осіб, до яких підходили на вулиці, тільки бездомний погодився поділитися своєю їжею. Один молодий чоловік навіть обсипав актора образами.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні