Відео Розваги

9 українських Youtube-каналів, які цікаво і доступно розповідають про науку (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наука часто здається нам чимось далеким і незрозумілим. Тому в Україні з’являється все більше різноманітних проектів, які популяризують і наближають до нас науку. Це відкриті лекції, експерименти, “Дні науки” тощо, пише УП. Видання kozakorium підготувало добірку українських Youtube-каналів, які дозволяють пізнавати світ, не виходячи з дому,

 Фото: masha_tace/Depositphotos

ЦІКАВА НАУКА

Ймовірно, найпопулярніший україномовний канал про науку. Має понад 11 тисяч підписників. Його автор – шкільний учитель з Рівненщини Віталій Шевчук. Він створив його, намагаючись вирішити нестачу наочних матеріалів для учнів. Проект уже переклав та озвучив понад 100 відео таких відомих у світі каналів як: MinuteEarth, AsapScience, MinutePhysics, Stated Clearly, TED, TED-Ed, Veritassium та інших.

15X4 TALKS

Відкритий науково-популярний лекторій. Тут ви знайдете найрізноманітніші розповіді: про алергію, астероїди, ДНК, аварію на ЧАЕС, мутантів тощо. “Залипнути” можна надовго!

ALPHA CENTAURI UKRAINE 

Альфа Центавра – найближча до Сонця зоряна система. Alpha Centauri Ukraine створена групою ентузіастів, які перекладають західні наукові ролики. Головна мета проекту – популяризація науки і розвиток наукової думки у всіх людей. Зараз на каналі 18 відеороликів.

360 НАУКА

Тут ви знайдете біографії вчених, дослідження космосу, відео з різних галузей та цікаві наукові факти. Відео оформлено у вигляді подкастів з нарізкою тематичних фото.

LACUNA 

Пояснення різних наукових термінів і відповіді на запитання, які стосуються науки. Вже дуже просто, цікаво та зрозуміло.

НАУКА ТА ВСЕСВІТ

Канал перекладає та озвучує українською наукові відеоролики про сучасні дослідження Всесвіту, природи і людини. Відео сподобаються тим, хто цікавиться сучасністю та хоче знати, яким буде майбутнє.

TOBEUKRAINIAN

Цей канал теж перекладає іноземні відеоролики українською мовою. Тепер вивчати математику, фізику, хімію, біологію та інші шкільні предмети, які здавалися нудними, стане цікаво. Творці перекладають такі популярні наукові канали як Vsause, Vsause3, Numberphile, Harvard Medical School.

МАЙСТЕРНЯ ОЗВУЧЕННЯ 

Канал провесійно перекладає та озвучує цікаві та важливі короткометражки. Ви не знайдете тут багато роликів, але усі вони надзвичайно високої якості.

А для любителів археології є Youtube-канал “Про що розповідає археологія“.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.