Розваги

4 критерія, на які треба звертати увагу при виборі блендера

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Блендер потрібен для швидкої нарізки, збивання, перемішування та подрібнення продуктів. Хороший прилад, такий як блендер Тефаль, легко конкурує з кухонним комбайном середнього класу, але при цьому має менші габарити та практично не займає місця на кухні. При виборі потрібної моделі варто звертати увагу на важливі параметри, які впливають на функціонал та зручність у користуванні.

Тип блендера

Блендери бувають занурювальними та стаціонарними. Занурювальний — це прилад з довгою тонкою насадкою, призначений для збивання та нарізання невеликої кількості продуктів. До нього можна приєднувати різні за функціоналом насадки. Подрібнювати продукти можна і у своєму посуді.

Стаціонарний блендер складається з двох частин:

  • самого пристрою;
  • мірної чаші.

Такий агрегат може дуже швидко подрібнювати велику кількість продуктів.

Потужність блендера

При виборі блендера необхідно звернути увагу на потужність. Прийнятною є потужність від 320 до 700 Вт. Якщо ви купуєте блендер з меншою потужністю, то він може погано справлятися зі своїми функціями. Для подрібнення твердих продуктів, таких як морква та буряк, потрібно брати модель потужністю не менше 500 Вт.

Чаша для блендера

Подрібнення продуктів відбувається у чаші. Стаціонарні блендери завжди її мають, а в комплект занурювального не завжди входить чаша. Виробляють цю деталь з пластику або скла.

Пластикова чаша зручна, тому що матеріал міцний і при падіннях на підлогу не розбивається, але з часом пластик може темніти. Скляна чаша для блендера теж чудово підходить. Скло не втрачає первинний вигляд, добре миється, але може розбитись.

Додаткові функції

Додаткові функції полегшують роботу з приладом. Найпопулярнішими з них є наступні:

  • самоочищення;
  • колка льоду;
  • імпульсний режим;
  • соковитискач;
  • кавомолка.

Якщо у вас є потреба у додаткових функціях, то можна придбати багатофункціональну модель або додаткові насадки для блендера.

Блендери — це корисні прилади, які полегшують процес приготування їжі. За їх допомогою можна не тільки подрібнювати інгредієнти для страв, але й готувати смузі, мілк-шейки, домашній майонез, крем-супи тощо. Для того щоб блендер став надійним помічником, варто відповідально ставитись до вибору приладу. Звертайте увагу на його потужність, тип пристрою та матеріал, з якого виготовлена чаша, а також додаткові функції, які полегшують кухонні процеси.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.