Розваги Фото

16-річна калушанка бореться за місце у шоу «Супермодель по-українськи» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Юлія Червак з Калуша стала учасницею онлайн-кастингу четвертого сезону телешоу «Супермодель по-українськи».

Наразі на сайті Нового каналу триває онлайн-голосування. Віддати свій голос за улюбленицю можна лише зареєстрованим на сайті користувачам – залогінитись можна через одну із соцмереж.

Віддати голос за 16-річну Юлію Червак можна за посиланням.

Наразі дівчина у топі учасниць кастингу та набрала понад тисячу голосів.

Також за місце у шоу бореться 17-річна франківчанка Вікторія Лешко.

До фінального етапу кастингу, який пройде з 6 по 12 березня, потраплять 30 учасниць, котрі назбирали найбільше вподобань. У 30-ці фіналістів усі набрані раніше голоси обнуляться. Голосування на фінальному етапі розпочнеться з «чистого аркуша». Переможницю оголосять після перевірки голосів на предмет «накрутки», 15 березня.

Юлія Червак про себе:

«Навчаюсь у Калуській гімназії, обожнюю малювати, захоплююсь спортом, а саме: спорторієнтування, волейбол, футбол та легка атлетика. Маю досить високі досягнення у спортивному орієнтуванні, займалась ним більше 4 років. Також є досягнення у малюванні, приймала участь навіть на міжнародних конкурсах. Та своє життя хочу пов’язати з чимось більшим, тим, чим захоплююсь та чого прагну. Йду впевнено, нога в ногу з девізом Ральфа Велдоу Емерсона: «Все життя – експеримент, чим більше експериментів ти робиш – тим краще».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.