Розваги

144 гц монитор LG 27GL650F-B – мрія будь-якого геймера

Google+PinterestLinkedInTumblr

Хто не мріє про розкішний багатофункціональний монітор для насолодження розвагами та улюбленими відеоіграми? На ринку технологій чималий вибір даної продукції, але все ж таки якщо купуєш таку річ, хочеться бути впевненим у всіх параметрах та не пожалкувати про покупку. Відомий в усьому світі брендова фірма LG є найвідомішою у сфері техніки. Маючи великий попит у покупців, заслужила репутацію як якісна компанія, яка працює на благо шанувальників.

Тому компанія випустила найкращий та безперечно оригінальний 144 Гц монітор LG 27GL650F-B.

Основні характеристики:
– Чіткість і плавність зображення;
– Яскравість;
– Увага до деталей;
– Багатий функціонал;
– неймовірні можливості;
– точність звуку та картинки;
– рівність та послідовність;
– кольористика;
– атмосферність.

LG Монітори 27GL650F-B 1

Малюнок монітору LG 27GL650F-B настільки захоплюючий, що не відвести погляд. Ця модель розроблена спеціально для завзятих гравці, які зможуть насолоджуватися якісною грою з динамікою вищого класу. Розриви та підвисання більше не будуть вас непокоїти, і ви відволікатиметесь від процесу гри.
Зображення настільки реалістичне, що повністю поглинаєшся у вирій подій. Забезпечення віртуального занурення в ігровий процес різноманітних жанрів, починаючи від стратегії, де важлива графіка, та закінчуючи шутером для повного занурення у гру. Насичені кольори та розширений діапазон контрастності нікого не залишать байдужим. Кольористика відтворена за задумом розробників.
Насичена кольорова гама і широкий кут огляду передають неймовірну точність та забезпечує широкий діапазон. Тепер все виглядає дуже яскраво та реалістично.
Плавність ігрового процесу. Найменший рух буде уловлюватися новим монітором LG UltraGearTM. Вас неодмінно захопить високочастотність оновлення та функцією Motion Blur Reduction («зменшення розмитості»).
Як важливо в запеклій боротьбі ні на що не відволікатися. Тому динамічна синхронізація дій дозволить швидко реагувати на будь-які дії без зволікань.
Присутність режиму стабілізації чорного підвищив яскравість затемнених ділянок, що дає змогу у будь-якій боротьбі бути першим. Функція оптичного прицілу точно фокусується на влучних пострілах в режимі шутера.
Маючи ергономічний дизайн, захоплюєшся грою і поринаєш в її атмосферу. Тонка рамка з трьох сторін також створює повне занурення. Регулювання висоти, куту нахилу та повороту монітора гарантує особливу зручність.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.