Відео Розваги

Франківчанка стала кращою у фіналі шоу «Модель XL»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Восьмий та фінальний випуск «Модель XL» вийшов на каналі “1+1” 19 грудня. У фіналі шоу «Модель XL» визначили переможницю – нею стала Марія Павлюк.

Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу «Модель XL» потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долали свої страхи та комплекси, пройшли непрості випробування та навчилися любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні, пише сайт 24

Із 30 обраних моделей на кастингу в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселилися в “модельному” будинку і отримали омріяний квиток у світ високої моди. У фіналі за перемогу змагалися три красуні – Марія Павлюк, Ріма Пенджієва та Олеся Прит.

До теми: Франківчанка продовжує боротьбу за звання “Модель XL” (ВІДЕО)

За результатами випробувань, 21-річна франківчанка Марія Павлюк стала переможницею шоу.

Після надважких випробувань у фіналі проекту, серед трьох учасниць – Марії Павлюк, Ріми Пенджієвої та Олесі Прит – було визначено двох суперфіналісток. За результатами першого випробування, де учасниці взяли участь у фотосесії для українського глянцю “Cosmopolitan”, найкраще себе проявила Марія Павлюк, яка стала претенденткою на перемогу у проекті.

За результатами другого випробування, де фіналістки повинні були пройти 6 важких кастингів, перевагу отримала Ріма Пенджієва, яка отримала найбільше “так” від роботодавців. Тому Олеся Прит за крок до перемоги все ж покинула проект.

До теми: 16-річна калушанка бореться за місце у шоу «Супермодель по-українськи» (ФОТО)

Але судді після недовгих роздумувань, у присутності родичів учасниць, оголосили переможницю проекту. І нею стала Марія Павлюк.

Переможниця проекту “Модель XL” стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана “A.Tan +” і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.