Політика

«Звичайно, я регіонал. А ще я вбив Кеннеді», – Насалик про інформаційну війну проти нього

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Звинувачення у тому, що Ігор Насалик був членом Партії регіонів, є брехнею. Їхня мета – вести інформаційну війну напередодні міських виборів. Про це у понеділок, 28 вересня, заявив сам Насалик під час зустрічі із виборцями в Івано-Франківську.

img_1603[1]

Нагадаємо, сьогодні вночі невідомі написали на білбордах Насалика «регіонал».

«Звичайно, я регіонал. А ще я вбив Кеннеді, розпочав жовтневу революцію, і подарував Адаму і Єві яблуко. Про наслідки ви всі знаєте», – пожартував Насалик.

«Хоча з іншого боку, досить добре те, що мої опоненти хоч якось зуміли зменшити безробіття в місті – найнявши отих людей вночі малювати на рекламі брехню», – каже кандидат у мери Івано-Франківська.

Він пояснив, що ніколи не входив до лав Партії регіонів.

«Це брехлива інформація, яку розповсюджують ті, хто не знає що робити у владі, крім як займатися інтригами та скандалами, – говорить Ігор Насалик. – Я ніколи не був членом Партії регіонів, що можна легко перевірити у публічних джерелах інформації щодо моєї політичної діяльності. Для мене головною метою роботи у політиці завжди був демократичний устрій держави, її єдність, незалежність та недоторканність».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.