Політика

Зе!нардеп Тимофійчук взяв собі у штатні помічники свого дядька

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Офіс Генерального прокурора хоче притягнути до адміністративної відповідальності народного депутата з Прикарпаття Володимира Тимофійчука за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Цю справу розглядає Печерський районний суд Києва, пише Курс.

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало Тимофійчука одним з найбільших порушників законодавства, пов’язаного з випадками конфлікту інтересів.

Читайте також: Нардеп Володимир Тимофійчук загубив своє депутатське посвідчення у Франківську

“Народний депутат Володимир Тимофійчук вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів. Він звернувся до керівника Апарату Верховної Ради України з поданням про зарахування свого родича на посаду помічника-консультанта народного депутата”, – йдеться в повідомленні НАЗК.

Мова йде про Богдана Тимофійчука, який є дядьком нардепа Володимира Тимофійчука і працює у нього помічником на платній основі.

Читайте також: Журналісти проінспектували сімейне обійстя прикарпатського нардепа Тимофійчука (ВІДЕО)

Богдан Тимофійчук – депутат обласної ради від фракції УКРОП, заступник голови комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, директор фірми «Богдан і К».

Нагадаємо, Володимир Тимофійчук на парламентських виборах переміг виборах у окрузі №89, до якого входять Косівський, Верховинський та Снятинський райони.

До теми: Прикарпатський нардеп Тимофійчук потрапив у програму “Рагулі” (ВІДЕО)

Тимофійчук став скандально відомим після того, як у кулуарах Верховної Ради поспілкувався із журналісткою Радіо Свобода. Нардеп сильно хвилювався і не зміг по суті пояснити, як потрапив у політику, за які заслуги його взяли в команду Зеленського. Щодо своєї передвиборної програми нардеп відповів: «Законопроекти я не пропонував. Я нічого не обіцяю. Не обіцяв нічого».

Comments are closed.