Політика

Зеленський відповів на петицію про заборону в’їзду в Україну для росіян

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Президент України відповів на петицію про заборону або обмеження в’їзду на територію України для громадян Росії.

Володимир Зеленський надіслав петицію для аналізу прем’єру, секретарю РНБО та голові СБУ, повідомляє Репортер з посиланням на УП.

Зеленський

Запровадження додаткових змін у режимі поїздок громадян між Україною та Російською Федерацією потребує ретельного вивчення й аналізу усіх можливих сценаріїв розвитку, зокрема з точки зору безпекових аспектів та можливих соціальних наслідків нововведень, – йдеться на сайті електронних петицій.

Відзначається, що Зеленський надіслав петицію прем’єру Денису Шмигалю, секретарю РНБО Олексію Данілову та голові СБУ Івану Баканову. Він просить проаналізувати відповідність нинішнього режиму в’їзду в Україну громадян Росії  згідно з потреб забезпечення безпеки України та захисту націнтересів.

Нагадаємо, 11 листопада електронна петиція із проханням заборонити або обмежити в’їзд на територію України громадян Росії на сайті президента набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів.

Зеленський очолив антирейтинг політиків, – дослідження

Перед тим, 22 вересня, відомий телеведучий Ігор Кондратюк створив петицію на сайті президента з проханням заборонити будь-які виступи виконавців РФ на території України, окрім тих, що відкрито підтримали Україну (Віктора Шендеровича, Андрія Макаревича, Лії Ахеджакової). 11 жовтня вона набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів.

Зеленський на це відповів, що в чинному законодавстві вже передбачені механізми для контролю та обмеження виступів виконавців-громадян РФ. Зокрема, СБУ може заборонити такі виступи, якщо в них беруть участь небезпечні для України росіяни. До того ж, українське законодавство забороняє проводити будь-які масові заходи, де шириться російська пропаганда або виправдовується окупація українських територій Росією.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні