Політика

Зеленський про ультиматуми Росії: Це можливо, тільки якщо українців не стане

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Президент України Володимир Зеленський прокоментував ультиматуми Росії, які вона озвучує на переговорах з українською стороною.

Під час спілкування з журналістами, яке транслює “Суспільне”, Зеленський зазначив, що наша сторона не буде їх виконувати, пише Репортер.

Зеленський новини Івано-Франківська

Україна не може виконати ультиматум РФ. Треба нас всіх знищити, тоді їхній ультиматум буде виконаний. Наприклад, віддати Харків, Маріуполь чи Київ. Ні харків’яни, ні маріупольці, ні кияни, ні я, президент, — ми не можемо цього зробити, – заявив Зеленський.

За його словами, ультиматумів не зможе прийняти ні влада, ні народ. До того ж, про це сигналізують і мешканці тимчасово окупованих територій.

За даними DTUA, отриманими від надійних дипломатичних джерел (їх достовірність також підтвердила британська ВВС), Росія висунула Україні шість вимог. Перші п’ять із них, як бачиться російському диктатору путіну, мають бути закріплені у Конституції України.

  • Відмова від руху в НАТО. Нейтральний статус України. Одним із гарантів якого готова стати Росія, яка напала на нашу країну.
  • Російська мова – друга державна. Скасування всіх законів, що її обмежують.
  • Визнання Україною Криму російським.
  • Визнання Україною незалежності «ДНР» та «ЛНР» в адміністративних межах областей (включно з нині контрольованими Україною територіями).
  • «Денацифікація». Заборона діяльності ультранаціоналістичних, нацистських та неонацистських партій і громадських організацій, скасування чинних законів про героїзацію нацистів та неонацистів.
  • «Демілітаризація України». Повна відмова від наступальних озброєнь, під які за бажання можна підвести будь-які види озброєнь.

“Заходиш і береш, що хочеш”: СБУ оприлюднила докази мародерства росіян

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.