Політика

Запитай у влади. Чому біля зупинки на Симоненка у Франківську немає освітлення, зате є болото і ями?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроб­лемніші для них запитання. Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.

ques

  • Ігор Романчук (Івано-Франківськ):

– Живу на Симоненка, 13. Біля нашого будинку, від зупинки «Золота Нива», а також біля церкви, яка розташована поруч, немає ані світла, ані нормального проходу. Людям з обмеженими фізичними можливостями (а я, на жаль, саме такий) не просто важко пересуватися, а ввечері – взагалі ризиковано, бо ж нічого не видно.

Я вже писав запити до міськвиконкому та ОДА – без результату, юридичні відписки. При цьому і щодо освітлення, і щодо дороги роботи там не багато, якихось великих витрат не треба. А скоро осінь, тоді й робити там ніхто нічого не буде, і ми, мешканці, будемо болотом з ямами пересуватися – хто зможе…

Коли в нас вже зможуть зробити освітлення та нормальний прохід?

  • Віктор Анушкевичус, міський голова:

– Дякую за запитання, Ігоре. Питання освітлення на цій ділянці вулиці Симоненка, зокрема біля будинку № 13, Департамент комунального господарства вже вирішив. У межах поточних робіт зробили те, що було можливим.

Щодо ремонту дороги між будинками, то в планах капітального ремонту вулиці Симоненка цього року, на жаль, немає. Але після завершення тендерних процедур у межах поточного ремонту ще цього року дорогу біля згаданих будинків на Симоненка будуть ремонтувати.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.