Політика

Запитай у влади (30.09.2010)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Катерина, домогосподарка:– Я – мати трьох дітей. За законом нам мають безкоштовно видавати ліки за рецептом лікаря. Але в кожній аптеці Івано-Франківська мені відмовляють, вимагають гроші. Чи є в нашому місті хоч якась аптека, що безкоштовно (чи хоча би зі знижкою) видає ліки за рецептом з дитячої поліклініки для багатодітних родин?

 

Радислав Петрів, сімейний лікар:
– Лікар, який виписує рецепт, має скерувати пацієнта, до якої аптеки йти, щоб купити ліки за пільговим рецептом. Нехай жінка звернеться до головного лікаря дитячої лікарні Нелі Ходак. Вона повідомить, які аптеки в їхньому підпорядкуванні, і, відповідно, яким відшкодовують вартість тих ліків.

Іван Клименко, пенсіонер:
– Я інвалід війни другої групи, проживаю по вул. Незалежності, 97. У моєму під’їзді на першому поверсі – безпорядок. На стіні, де електрощиток, дроти переплутані і розшарпані. Там працювали робітники жеку та не навели за собою порядок.

Крім того, в нас є фірми-орендарі. Так, на початку минулорічного опалювального сезону, в жовтні 2009 року, погоріли дроти, після чого ті фірми зникли. Мій будинок – це хрущовка, технічна документація – з 1957 року. Я занепокоєний ситуацією, оскільки наближається новий опалювальний сезон. Може, й мені доведеться включити калорифер. А якщо згорять і ті дроти, що залишились?

Василь Жугаєвич, виконуючий обов’язки головного інженера жео № 6:
– Наприкінці минулого тижня комісія у складі представників житлово‑комунального управління разом з жеком ходили до того будинку. На сьогодні ті фірми-орендарі відключені від загальної мережі. У квартирах, які орендують підприємці, будуть свої мережі з окремим вводом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.