Політика

Запитай у влади (23.06.2011)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Олег, службовець:— На Бельведерській, 40 декілька років тому спорудили новий будинок. Коли я купував там квартиру, то в плані була вулиця між Бельведерською і Тичини – там, де «п’яний» ринок. Тої вулиці й досі немає. Під будинком якийсь жах робиться – там залишають машини продавці та відвідувачі ринку, там же ходять у туалет, сморід, сміття.Вже є вуличка між Короля Данила і Бельведерською. То невже не можна з’єднати її з Тичини, як передбачено планом. Коли це, нарешті, зроблять?Микола Саєвич, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства:— Там є прохід. А біля вулиці Бельведерської є автостоянка. Вона там тимчасово, поки немає вулиці. Але взагалі-то це питання до управління капітального будівництва.Володимир Ковальчук, начальник міського управління капітального будівництва:— Управління нам доручило виконати проектно-кошторисну документацію, і вона вже готова. Але будинок споруджував забудовник, міські кошти на його будівництво не виділяли.Щодо дороги, то вона є у стратегічних планах міськвиконкому. Але все залежить від фінансово-економічного стану в нашому місті та державі загалом. А щоб сьогодні прокласти один кілометр дороги з усіма мережами, треба близько 11 мільйонів гривень.

Сергій, юрист:
— Мешкаю на вулиці Південний бульвар, 36 у дев’ятиповерхівці. Комунікації виходять з ладу. Вже півроку як тече стояк. Починаючи з третього поверху, стіни під’їзду постійно мокрі, не кажучи вже про мою квартиру, яка розташована на першому. До жеку я звертався вже неодноразово, але без результату. Хто може допомогти?

Петро Кіт, головний інженер ЖЕО №7:
— За останні півмісяця заявок від мешканців того будинку не було взагалі. Про під’їзд нічого не можу сказати, а внутрішні питання у приватизованих квартирах, за законом, мають вирішувати самі мешканці. Але ми записуємо цю скаргу та обіцяємо обстежити ту квартиру.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.