Політика

Запитай у влади (22.07.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пан Володимир, працівник заводу «Пресмаш»:– На вулиці Юності є зупинка транспорту. Там – «Автоливмаш», «Пресмаш», електрокабельний завод, дачі. Отже, людей їздить і ходить багато. До того ж, є доволі інтенсивний рух транспорту. Натомість, пішохідного переходу немає. Чому його там досі не зробили, і що для цього потрібно?

Костянтин Кулак, старший інспектор зі зв’язків з громадськістю УДАІ в Івано-Франківській області:
– Щодо пішохідного переходу на Юності, то його відсутність обумовлюється тим, що стан дороги є незадовільний і тому, можливо, там немає розмітки на дорозі. Щодо дорожніх знаків, то відповідальність за них несе УЖКГ. В них є паспорти, в яких вказано, де та в якому вигляді має бути дорожня розмітка. Втім, це може бути формальність: на папері – одне, на дорозі – інше.

Микола Ковальчук, головний інженер УЖКГ:
– Пішохідного переходу немає тому, що дорога є в поганому стані, і зараз там ведуться ремонтні роботи. Як на мене, то його там і не дуже потрібно. Але якщо виявиться, що «зебра» повинна бути, то це питання піднімуть у ДАІ на раді безпеки руху.

Ігор Гнатів, начальник відділу транспорту і зв’язку міськвиконкому:
– Наразі на цій вулиці вже є вісім пішохідних переходів. Розмітка з’явиться, коли закінчаться ремонтні роботи. Наносити її на погане асфальтне покриття немає сенсу.

Пані Валентина, пенсіонер:
– Я живу на вулиці Коновальця в Івано-Франківську. В мене два запитання. Чи знає наша міська влада, яка дуже любить наше місто та дуже дбає про нього, коли в останній раз ремонтувався асфальт на тротуарах? І коли, нарешті, це станеться?

Микола Ковальчук, головний інженер УЖКГ:
– Наразі там ведуться ремонтні роботи на проїзній частині вулиці. Бо найбільше скарг від мешканців стосуються саме цієї проблеми. Відразу після закінчення ремонту дороги ми візьмемося за тротуари й міжбудинкові проїзди.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.