Політика

Запитай у влади (07.02.2013)

Google+PinterestLinkedInTumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроб­лемніші для них запитання.

Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.

Віктор, робітник:

— От у нашому місті є громадський транспорт — автобуси. Зараз то зима, то весна. Взимку вікна замерзають, і невідомо, де зупиняється автобус. Колись водії оголошували зупинки. Так можна було легко зорієнтуватися, коли виходити. Зараз ця практика припинилася. Це дуже незручно. Я бував у Львові та інших містах, то там зупинки оголошують і нині. Чому цього не роблять в Івано-Франківську?

Володимир Чих, заступник начальника відділу транспорту і зв’язку міськвиконкому:

— У Львові недавно було проведено конкурс на перевезення і змінено схему руху. А в угоді між перевізником і владою було написано, що має функціонувати й система навігації. У нас теж це є, але тільки на КП «Електроавтотранс»: на кожній зупинці голос диктора інформує пасажирів.

З автобусами ми теж плануємо це зробити — коли відбудеться новий конкурс на перевезення. А зараз просто будемо просити перевізників, щоб інформували пасажирів. Зрештою, просимо й пасажирів: коли вони заходять у маршрутку та оплачують за проїзд, якщо потрібно, казати водієві, що їм треба вийти на такій-то зупинці. Водій зобов’язаний повідомити про зупинку, яка потрібна пасажиру.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.