Політика

Запитай у влади (05.08.2010)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Андрій, дизайнер:– На вході у сквер (з боку Вічевого майдану) мешканцям міста пропонують різноманітні розваги: катання на автомобільчиках, велосипеді, міні-боксерську грушу тощо. Ці атракціони розташовані практично на прохідній пішохідній зоні. А це заважає пройти до скверу. Крім того, з іншого боку, стоїть літній відпочинковий намет з соками, водами, пивом. Чи мають право власники тих «розваг» розташовуватися саме там. Чи контролює місто подібні процеси?

Світлана Лосюк, заступник головного архітектора Івано-Франківська:
– Те, що машинки розміщені на пішохідній вулиці, дуже слушне зауваження. Ми вияснили, що ті підприємці не мають на це рішення виконкому. Разом із муніципальною інспекцією з благоустрою, із залученням дільничного району ми організувала вихід на те місце і написали тим підприємцям приписи.

Отже, доки вони не отримають на свою діяльність дозволи у владних структурах, не можуть провадити свою діяльність. І ще: під час нашого спілкування з ними вони поводилися не дуже етично, не тактовно, розповідали, що власник їхній чи не за кордоном, та й узагалі ставати можуть де завгодно, бо ж громадяни…

Щодо перевірки подібних випадків, то її має здійснювати інспекція з благоустрою або ж архітектура. Якщо є порушення, а підприємці нехтують зауваженнями і приписами, то застосуємо інші санкції.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.