Політика

Запитай у влади (03.01.2013)

Google+PinterestLinkedInTumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроб­лемніші для них запитання.

Нагадуємо, телефон редакції: 50‑46‑60.

Пан Михайло, пенсіонер:

— Вулиця Угорницька — капітально розрита, її ремонтували, а зараз кинули напризволяще. Проїхати по ній неможливо. Я навіть не ставлю питання, щоб її відремонтували, бо може грошей нема абощо. Але ж там виїхати неможливо! Бо була дорога з Угорницької на Івасюка та Об’їзну, а зараз її хтось перегородив, поставили п’ять стовпчиків. Тепер машини об’їжджають по зеленій зоні. Коли відновлять проїзд по дорозі?

Заступник міського голови Микола Саєвич:

— Вулицю Угорницьку розрили, бо хотіли зробити. Вже навіть мали асфальтувати, але вдарили морози. Коли будуть відповідні умови до асфальтування, то дорогу дороблять. А що стосується перегородок, то ми на комісії з безпеки руху прийняли рішення зняти ті перекриття, щоб звільнити проїзд. Адже тоді його перекрили, щоб машини не проїжджали під час ремонту. Ми дали доручення КП ЄРЦ, і вони мають забрати ті стовпчики.

Ігор, службовець:

— Днями бачив на вулиці Коновальця, як якась служба зрізала гілки з дерев. Люди працювали з вантажівки з вишкою. Тож у мене запитання — чи не доречніше було зараз використати цю техніку для збивання бурульок чі снігових брил? Адже ходити по місту небезпечно. Невже ті гілки не могли потерпіти?

Василь Білик, перший заступник керівника департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку:

— Кожна служба має займатися своєю справою. По вулиці Коновальця ВАТ «Зелене господарство» виконувало свої планові роботи. Якщо організація, яка відповідає за збиття бурульок у місті не справляється із тою технікою, що має, то може домовитися із «Зеленим господарством» на договірних умовах.

Пані Катерина, пенсіонерка:

— З 1 січня телебачення переходить на цифрове. Що треба тим, у кого немає кабельного телебачення? Куди нам звертатися за цифровою приставкою та яка її вартість?

Ігор Маслов, представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області:

— В Україні телебачення перейшло на цифрове ще з 1 січня минулого року. І до 1 січня 2016 року буде паралельне мовлення — як цифрове, так і аналогове. Правда, у 2013-му розпочнеться поступове відключення аналогового телебачення. Коли саме його відключать в Івано-Франківську, точно ніхто не знає, адже відключення по Україні триватимуть до кінця 2015 року.

ТБ-тюнери можна купити у будь-якому великому мережевому магазині електроніки. Коштують вони приблизно 510-530 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.