Політика

Заборона на виїзд: прикордонники розповіли, скільки чиновників завернули за місяць

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З початку дії заборони на виїзд державних службовців за кордон прикордонники не випустили за межі України вже близько 100 чиновників. Про це речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко розповів в ефірі національного марафону новин, пише УП.

прикордонники

На даний момент близько 100 осіб, які підпадають під ці категорії, що визначені в постанові уряду, були непропущені за межі України. Бо вони не підпадали під вимоги пропуску, – каже Демченко.

Речник ДПСУ уточнив, що ці люди не їхали у службове відрядження. Також вони не підпадали під винятки, коли жінки або чоловіки, які є батьками-одинками, можуть їхати до своїх дітей, які перебувають за кордоном. Лікування за кордоном вони теж не потребували.

Читайте: У кількох містах України підлітки з російської “ПВК Редан” збирались для масових бійок

Передісторія:

  • 23 січня Рада національної безпеки та оборони України вирішила, що на час воєнного стану держслужбовці можуть виїжджати за межі України виключно у службові відрядження.
  • 27 січня Кабінет міністрів схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин.
  • У ДПСУ пояснили, кого пропускатимуть за кордон. Уточнили, що заборона на виїзд держслужбовцям стосується і осіб, які непридатні до військової служби, або мали інші підстави для виїзду.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.