Політика

«Я встаю о 4:45 щодня» – Юрій Єхануров розповів студентам, як стати прем’єром і що робити Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 7 грудня, в Університеті імені Короля Данила в Івано-Франківську відбулася зустріч Юрія Єханурова зі студентами вишу. Спершу гість розповів про свій шлях від інженера заводу і роботи в будівельному трасті до посади прем’єр-міністра.

А також розповів “секрет” – що треба зробити, щоб отримати цю посаду.

“Я щодня встаю о 4:45 ранку. Але це не все, – каже Єхануров. – Я працював на заводі і в мене була електричка о 6.23. Прийдеш о 6.24 – співай пісню про електричку. Це було першим. Друге – людина, яка навчила мене пунктуальності, – Віктор Ющенко. Він міг запізнюватися на наради. Мені доводилося виручати. Він прем’єр, він може запізнюватися. А ти – ні. Ти – робоча конячка. Це навчило мене пунктуальності”.

Далі у Єханурова запитали про те, що б він зробив, якби став на місце міністра оборони.

“Від Полторака нічого не залежить. Міністерство отримує сьогодні 20% того, що треба. Маємо на наступний рік 2,5 млрд доларів. Польща, для розуміння – 8 млрд, – каже Єхануров. – Питання міністерства – побудова сильної армії. Нам, щоб вижити, треба мати сильне військо, а ще важливіше – сильне суспільство”.

Теза про сильне суспільство спонукала до питання з аудиторії про відсутність реформ у країні. За словами Єханурова, значний поступ у цьому напрямку не відбувається тому, що одночасно ефективно можуть бути запроваджені лише три або чотири реформи, одна з яких є пріоритетніша.

На думку Єханурова, основною реформою в Україні має стати децентралізація.

“Нам потрібні зміни знизу. Нам потрібні сильні громади. Громади, які вміють обходитися з грошима”, – каже Єхануров.

А для суттєвих реформ, на його думку, Україні потрібен уряд технократів, вільних від політичних партійних залежностей.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.