Політика Світ Фото

“Я хочу стати значно більшим, ніж Прем’єр-міністр України”, – Саакашвілі у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 23 лютого, до Івано-Франківська приїхав Міхеіл Саакашвілі, щоб розповісти про “Рух за очищення”. Свій виступ політик, губернатор Одеської області та екс-президент Грузії розпочав з цитування Івана Франка.

12755055_1078670208866864_2102099563_o

Віршем “Каменярі” закликав Саакашвілі до активних дій. Вже звично він розповів про своє бачення ситуації в Україні, про реформи, які він провів в Одесі та про свою любов до нашої держави. Пригадав він навіть свої студентські роки, коли корупції в Україні, де він вчився, ще не було, а викладач не брав символічну пляшку грузинського коньяка від молодого Саакашвілі і “бігав по парку Шевченка, щоб її віддати”.

Окрім цього, він розкритикував уряд Яценюка та ще раз наголосив на необхідності його відставки. Також Саакашвілі зазначив, що нашій державі у перспективі не потрібно співпрацювати з Міжнародним валютним фондом.

Розповів франківцям Міхеіл Саакашвілі і про свої амбіції.

“Я хочу стати значно більшим, ніж Прем’єр-міністр України, – каже він. – Мої амбіції вище цього. Я хочу змінити загальні правила гри та політичний клас в Україні”.

Після свого виступу екс-президент Грузії вислухав питання франківців. Одним з найцікавіших та найпровокативніших стало питання депутата міської ради Володимира Олійника.

“Ваш Антикорупційний форум не буде повноцінним, якщо ви не назвете головного корупціонера країни – Петра Порошенка, – каже Олійник. – У його команді також є корупція і її треба висвітлити, ви маєте знати, що риба гниє з голови”.

На жаль, Саакашвілі проігнорував тезу, відповівши загальними фразами. Пізніше ще один депутат міської ради, Мстислав Тарас, попросив, щоб Саакашвілі все ж назвав головного корупціонера України.

Мабуть, таке питання обурило політика, адже відповідь була доволі різкою:

“Я ніколи не був нічиєю зброєю чи шестіркою. Для мене на першому місці завжди стоїть моя репутація, – наголосив Саакашвілі. – Коли справа стосується України, я не буду брати до уваги нікого”.

Після виступу політик зробив селфі з організаторами та поїхав на ефір одного з телеканалів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.