Політика

Вишиванюк відповість будівництвом

Google+PinterestLinkedInTumblr

Минулого тижня Юлія Тимошенко заявила про рейдерське захоплення осередків партії «Батьківщина» та навіть звернулась із цього проводу з відкритим листом до Президента. Так вона запевняє, що «Янукович дав команду керівнику своєї адміністрації пану Льовочкіну створювати в областях фальшиві партійні осередки партії «Батьківщина», збираючи фальшивих членів партії, даючи право очолювати ті фальшиві осередки фальшивим, обраним в адміністрації президента Януковича, лідерам». Серед областей, де це сьогодні відбувається, лідер БЮТу назвала і нашу – Івано-Франківську.

Голова ОДА Михайло Вишиванюк із відповіддю не забарився. Так, у суботу на прес-конференції він назвав слова Тимошенко «наглою брехнею». «Як можна було перед дипломатичним корпусом заявити, що у нашій області порушується виборче право? – обурювався він. – Виходить, це я порушую. Це брехня прямо на мене. Совість треба мати. Якщо у мене є недоліки, то, будь ласка, критикуйте, я виправлю їх. Але то брехню розпустять, що я у Чикаго собі будинок купив, то мене вже на границі ловлять з мільйоном доларів, то з роботи знімають кожен день».

Заява Тимошенко спрямована на те, аби підірвати віру людей, запевнив Вишиванюк, а відповідати на ці закиди ОДА буде будівництвом нових шкіл, заводів, лікарень, доріг.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.