Політика

Винищувач Су-27 рф зіткнувся з безпілотником MQ-9 Reaper США над Чорним морем

Google+PinterestLinkedInTumblr

Винищувач Су-27 рф під час перехоплення пошкодив над Чорним морем американський розвідувально-ударний БПЛА MQ-9 Reaper. Через це беспілотник довелося затопити. Про це йдеться у заяві командування сил США в Європі, пише “Європейська правда”.

Сьогодні два російські літаки Су-27 здійснили небезпечне і непрофесійне перехоплення безпілотного літального апарату розвідки, спостереження і рекогносцировки MQ-9 ВПС США, який перебував у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, – йдеться у заяві.

Повідомляється, що приблизно о 7:03 ранку за центральноєвропейським часом один з російських літаків Су-27 зачепив турбогвинтовий двигун MQ-9. Через це американці були змушені затопити MQ-9 у міжнародних водах.

Читайте: Полковник Міноборони погорів на хабарі за зняття з військового обліку

Кілька разів перед зіткненням Су-27 скидали паливо на MQ-9 і пролітали перед ним у нерозважливий, екологічно небезпечний і непрофесійний спосіб. Цей інцидент демонструє не лише брак компетентності, але й небезпечність і непрофесіоналізм, – йдеться у заяві.

Американське командування повідомляє, що MQ-9 виконував рутинні операції в міжнародному повітряному просторі, коли його перехопив і збив російський літак, що призвело до повної втрати MQ-9.

Фактично, цей небезпечний і непрофесійний вчинок росіян ледь не призвів до катастрофи обох літаків. Літаки США і членів Альянсу продовжуватимуть діяти в міжнародному повітряному просторі, і ми закликаємо росіян поводитись професійно і безпечно, – заявив генерал ВПС США Джеймс Б. Хеккер, командувач ВПС США в Європі та Африці.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.