Політика

Віктор Анушкевичус

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього разу — міський голова. Адже минулого тижня івано-франківські депутати витратили цілих дві години на розгляд поведінки Віктора Анушкевичуса.

Почалося все з того, що ще 28 лютого мер посперечався із депутатам Сергієм Борзовим і жартома припустив, що в того болить живіт. Уже через півгодини депутат подав запит із проханням дати оцінку висловлюванням міського голови.

Мандатна комісія зібралася 21 березня. Депутати прослухали аудіозапис засідання та встановили, що мер «не завжди точно дотримувався деяких норм регламенту міської ради». Крім того, комісія зауважила, що деякі висловлювання головуючого на сесіях міськради не відповідають загальноприйнятим нормам офіційного спілкування…

А минулого четверга меру пригадали й вислови в попередньому скликанні міськради. Так, два роки тому Анушкевичус уже сказав одному з депутатів: «Я вже втомився від вас, йдіть ви в баню». Цю фразу тоді використали проти мера і внесли зміни до розділу регламенту «Дисципліна і порядок». Там іде мова про те, що депутат не повинен вживати образливі висловлювання та лайливі слова — а от про міського голову згадки не було. Внесли. Але в новому скликанні цю правку забули.

Тепер, після двох годин напруженого обговорення, її повернули, а також проголосували за те, що секретар міської ради матиме право попереджати мера про неприпустимість некоректних висловлювань. Лише потім почали працювати.

Під час обговорення Віктор Анушкевичус обурився, що його не запросили на засідання комісії, де оцінювали його висловлювання, та зізнався, що інколи дуже важко стриматися.

І тут, не повірите, хочеться підтримати — справді, стриматися, буває, дуже важко, іноді стримує лише закон про пресу. І дуже хочеться спитати — невже ми обирали цих людей для того, щоб вони годинами обговорювали свої ж вислови?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.