Політика

Відпочинок по-депутатськи

Google+PinterestLinkedInTumblr

Минулого тижня Віктор Янукович на розширеному засіданні уряду говорив про відпочинок депутатів і чиновників. Говорив, що більшість з них замість відпочивати в Криму їздять за кордон. Президент зауважив, що туристична інфраструктура півострова не така, якої б хотілося. Та навіть попри це, Янукович заявив, що проведе літній відпочинок саме там.

І наполіг: «Відпочивати треба в Криму, вкладати у Крим душу й серце». Цікаво, чи будуть слідувати за нинішнім керманичем країни депутати? «Репортер» дізнався, де і за скільки відпочинуть деякі народні депутати із Прикарпаття.

Зіновій Шкутяк, НУ-НС:

«Практично завжди відпочиваю вдома, у наших Карпатах. Цього року планую їхати з дружиною і двома онучками до Криму. На два тижні. Вартість путівки орієнтовно – 12,5 тисяч гривень. Ну, й на дорогу додатково».

Микола Круць, НУ-НС:

«Цього літа відпочинку не буде – криза продовжується. Треба працювати над тим, як вижити в сьогоднішніх умовах. Минулі роки відпочивав у Моршині та Трускавці, їздив із сім’єю. Путів-ки до санаторію дають на 14 днів, тож порахувати не важко».

Дмитро Шлемко, БЮТ:

«Уже протягом 13 років їжджу в Угорщину на термальні води у Мішкольц. Це пов’язано з тим, що свого часу я служив в армії у спортроті, активно займався спортом. Тому мені треба підтримувати спину термальними водами. Тож традиційно під час відпочинку – жодної екзотики. Поїду разом зі своєю дружиною та десятирічною онукою, з якою їздимо відтоді, коли їй виповнилося два з половиною. Традиційно поїдемо власним авто. Кошти – теж особисті. Будучи двічі у скликаннях Верховної Ради, жодного разу не використовував для свого відпочинку державні кошти. На кожного із членів сім’ї планую витратити близько 500 доларів».

Лілія Григорович, НУ-НС:

«У депутата, який не спаскудився за всі скликання, вибір один: або ніде, або у депутатському санаторії у Криму. Три роки я не відпочивала у тому санаторії. Цьогоріч буду їхати з чоловіком і сином. Поки що за путівку не платила, відпускних не отримувала, тому про кошти повідомити наразі не можу. Буду думати про все це аж у другій половині серпня».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.