Політика

Відкритий лист Секретарю міської ради п. Р. Марцінківу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Звернутися до Вас із цим відкритим листом мене спонукала інформація в газеті «Західний кур’єр» від 12 квітня №15 під заголовком «До історичної брами підійшли впритул», де Ви згадали моє ім’я як такого, хто має «заборгованість» перед…

Мені видавалося, що свою позицію щодо фінансування реконструкції брами Палацу Потоцьких я чітко виклав на попередньому засіданні сесії міської ради. Вона полягала і полягає в тому, що я, безумовно підтримуючи Вашу стурбованість станом цієї споруди та ідею термінової її реконструкції, вважаю, що благодійні кошти громадян міста не можна використовувати на ремонт чи реконструкцію чиєїсь приватної власності.

Будь-які, навіть найблагородніші, наміри не можуть порушувати право приватної власності, яке закріплене Конституцією України. Фінансування реконструкції коштом громади можливе лише за умови, що брама є власністю громади. Власне, це і було завданням влади — провести переговори щодо можливої передачі її у власність міста.

Але оскільки, за існуючою інформацією, власник прийняв рішення власним коштом реконструювати згадану браму (та ж газета, та ж стаття), то питання вирішилося, і, на мій погляд, не потребує подальшої фінансової допомоги громади.

Тому, зважаючи на вищевикладене, інформую Вас, що задекларовані мною кошти в сумі 10 000 гривень направлені мною, за підтримки пасічнянської громади, на завершення спорудження храму св. Юрія (УПЦ КП), храму Святого Духа (УАПЦ), храму Преображення Господнього (УГКЦ), які споруджуються в мікрорайоні Пасічна, а також направлені на підтримку молодіжної організації «Молодь за здоров’я» — тренувальний зал якої буде відкритий протягом двох наступних тижнів.

З повагою, Р. Кукурудз.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.