Політика

Великобританія та Литва вимагають ембарго на поставки зброї Росії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністри закордонних справ кількох країн Євросоюзу у вівторок, 22 липня, заявили, що ЄС слід обговорити питання щодо введення ембарго на поставки Росії зброї після загибелі малазійського лайнера на сході України, який був збитий проросійськими сепаратистами, повідомляє Радіо Свобода.

ембарго

Міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хеммонд заявив, що трагедія сталася насамперед тому, що Росія підтримує сепаратистів.

“Ембарго на поставки зброї – одне з питань, яке ми повинні розглянути. Євросоюз повинен надіслати чіткий сигнал Москві “, – зазначив Хеммонд.

Сьогодні, 22 липня, президент Литви Даля Грібаускайте розкритикувала угоду про постачання Францією в Росію вертольотоносців типу “Містраль”. За її словами, Євросоюз, захищаючи торговельні зв’язки з Росією, ставить під загрозу свої цінності. Виступаючи у Вільнюсі, колишній голова Єврокомісії по бюджету зазначила, що за нинішніх обставин не можна терпимо ставитися до постачання в Росію військових технологій.

У Брюсселі сьогодні міністри закордонних справ країн ЄС розглядають нові санкції щодо Росії. Великобританія закликає посилити санкції проти Москви, в той час як Німеччина і Франція, які мають широкі економічно зв’язки з Росією, проявляють стриманість у цьому питанні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.