Політика

Вакарчук придумав, як позбутись мандата, якщо Рада не відпускає

Google+PinterestLinkedInTumblr
Святослав Вакарчук, який подав заяву на складання депутатського мандата, вийшов із фракції “Голос”.

Про це повідомив спікер ВР Дмитро Разумков на засіданні парламенту 19 червня, пише Репортер з посиланням на УП.

Відповідно до частини третьої статті 60 закону України про регламент Верховної Ради України повідомляю про вихід народного депутата України Вакарчука Святослава Івановича зі складу депутатської фракції політичної партії “Голос? – сказав на засіданні Разумков і зачитав заяву Святослава Вакарчука.

Сам Вакарчук пояснює таке рішення тим, що народні депутати не залишили йому вибору, відмовившись проголосувати за складання мандата.

Тарас Прохасько: Віражі політеїзму

Оскільки власні рішення я не змінюю, то єдиний вибір, який ВР мені залишила за законом, це: спочатку вийти з фракції, а потім бути виключеним з’їздом партії з виборчого списку, що, згідно з Конституцією, автоматично призведе до втрати мною депутатського мандату, – заявив Вакарчук. – Замість мене в парламент зайде наступний по списку кандидат в депутати. В даному випадку, це Аліна Свідерська, юристка, висококласна спеціалістка з енергетики, випускниця Кембриджу”.

На засіданні 18 червня Верховна Рада не змогла припинити повноваження народного депутата фракції “Голос” Святослава Вакарчука згідно з поданою ним заявою. Постанова не набрала відповідної кількості голосів – 175 із 226 необхідних.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.