Люди Політика

СБУ має нового радника з міжнародно-правових відносин

Google+PinterestLinkedInTumblr

Валерія Гребенюка призначено дипломатичним радником Служби безпеки України, повідомляє прес-служба СБУ.  До кола його повноважень входитимуть міжнародно-правові аспекти діяльності української спецслужби та координація роботи на дипломатичному напрямку.

«Сьогодні, коли Україна зі зброєю в руках відстоює свою свободу і європейський вибір, коли до нашої держави привернута увага всього світового співтовариства, питання ефективної роботи спецслужб набуває особливого значення. У цьому контексті, як дипломатичний радник, робитиму все можливе для того, щоб міжнародна підтримка України ставала потужнішою та дієвішою, щоб її відчувала як держава, так і кожен наш громадянин».

Валерій Гребенюк народився на Луганщині у 1967 році. Закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого. Захистив дисертацію з міжнародного права в Інституті держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. З 1994 року на дипломатичній службі. Працював на керівних посадах в МЗС України та Адміністрації Президента України. В 2005-2006 роках очолював Головну службу зовнішньої політики Секретаріату Президента України. У 1998-2001 роках – Генеральний консул, завідувач Консульським відділом Посольства України в США. У 2003-2005 роках – Генеральний консул України в Сан-Франциско, США. У 2008-2014 роках – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Південній Африці. Має перший ранг державного службовця.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.