Політика

Україна відкриває ще один залізничний пункт пропуску

Google+PinterestLinkedInTumblr

Офіційні представники України та Молдови підписали документ, згідно з яким найближчим часом буде відкрито новий пункт пропуску, через який проїжджатиме залізничні поїзди, що прямують маршрутом «Новосавицька-Кучурган». Будівництво пропускного пункту здійснюватиметься на українській території.

Україна відкриває ще один залізничний пункт пропуску

Подробиці

За даними News.meta.ua, прем’єр-міністри обох країн провели переговори в режимі онлайн і дійшли висновку, що новий пункт пропуску необхідний на кордоні України та Молдови. Також вони обговорили подальші кроки щодо активізації логістичних коридорів, що дозволить розширити кількість шляхів експорту товарів з України.

Після цього Денис Шмигаль та Доріна Речана повідомили про нову домовленість. Відповідний протокол був підписаний Сергієм Дейнеком, який обіймає посаду Голови Державної прикордонної служби, та Сергієм Звягінцевим, в.о. голови ДМС України. Відповідальність за підписання документа з молдавської сторони поклали на Генерального інспектората МВС Діану Салкуцан та Ігоря Талмазана, який є керівником Митної служби.

Призначення пункту пропуску

Згідно з офіційними відомостями, прикордонний контроль на залізниці, що спільно проводиться, на території прикордонного пункту «серпневе 1 — Басарабська» вперше було здійснено навесні цього року. Практика показала, що є необхідність відкриття додаткових пунктів пропуску для того, щоб Україна отримала можливість експортувати товари до Молдови у більших обсягах. Після відкриття нового митного посту з проведенням спільного контролю суттєво зменшиться тривалість більшості процедур, зникнуть черги на кордоні та з’явиться можливість економити досить великі суми державних коштів та спрямовувати їх на інші потреби.

На думку Глави уряду країни, практика проведення спільного митного контролю забезпечить велику кількість переваг для обох сторін і сприятиме розвитку логістики, а також таких сфер, як торгівля та економіка.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.