Політика

У Порошенка підтверджують відмову Chevron видобувати сланцевий газ в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Адміністрація президента підтверджує розгляд компанією Chevron можливості відмови від участі в угоді про розподіл продукції Олеського газового родовища. Про це на брифінгу сказав заступник глави Адміністрації Валерій Чалий, пише УП.

greenerideal_com[1]

“Інформація у мене про те, що вони планують прийняти таке рішення, є”, – сказав він.

При цьому Чалий зазначив, що Україна, і зокрема Кабінет міністрів, повинен зробити все можливе для того, щоб інвестиційні проекти, домовленості про реалізацію яких були досягнуті раніше, продовжували виконуватися.

Нагадаємо, 15 грудня стало відомо, що компанія Chevron вирішила в односторонньому порядку вийти з проекту по освоєнню Олеської площі.

Компанія “Шеврон Україна Б.В.” і ТОВ “Надра Олеська” 5 листопада 2013 підписали УРП з видобутку вуглеводнів на Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська обл.).

Нагадаємо, в листопаді Україна підписала угоду про розподіл продукції (УРП) з Chevron, яка, за словами українських чиновників, мала намір вкласти близько 10 млрд дол у видобуток вуглеводнів в західних регіонах країни, однак ця угода не дозволяє компанії приступити до безпосередньої розробки Олеської площі.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні