Політика

У Києві вулицю Інститутську хочуть перейменувати на Героїв Небесної сотні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Київській міській державній адміністрації (КМДА) вирішили порадитися з мешканцями Києва, чи варто перейменовувати вулицю Інститутську на вулицю Героїв Небесної сотні. Про це повідомили на офіційному інтернет-порталі КМДА.

1392744016_2[1]
З середи, 20 серпня, стартувало електронне обговорення та збір пропозицій від зацікавленої громадськості стосовно проекту рішення Київської міської ради «Про перейменування вулиці у Печерському районі міста Києва». Долучитися до такого суспільно-важливого процесу має змогу кожен мешканець Києва. Задля цього громадське обговорення проходитиме у формі електронної консультації на офіційному веб-сайті Київської міської державної адміністрації та за допомогою «гарячої» телефонної лінії КБУ «Контактний центр міста Києва».

Відтак, завітавши на офіційний сайт Київської міської державної адміністрації, а саме до рубрики «Е-МІСТО» – «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів», кожен зареєстрований користувач порталу має змогу залишити свій «голос» – погодитися/не погодитися з запропонованим проектом, висловити свої пропозиції, зауваження, оприлюднити власну редакцію проекту рішення.

Паралельно з електронним обговоренням збір пропозицій громадськості забезпечуватиме і «гаряча» телефонна лінія Контактного центру міста Києва. Усі охочі мають можливість залишити звернення за допомогою веб-сайту www.1551.gov.ua, через мобільний додаток «КМДА 1551» для iPhone, Android, WinPhone та Windows 8, телефоном (044) 15-51 (зі стаціонарного) або (044) 205-73-37 (з мобільного), де можуть викласти власне бачення перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні