Політика Світ

У голови ОДА вимагають звільнити “регіоналку”, яка керує освітою Калущини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Громадські активісти проти того, аби освітою Калуського району керувала «регіоналка». З цього приводу громадські організації Калущини звернулися до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука, повідомляє КалушFM.

Бойкот_Партії_Регіонів_1[1]

У зверненні вказується, що «незважаючи на те, що майже рік, як народ України звільнився від тиранії «регіоналів», прийнято закон про очищення влади, а відділ освіти району дотепер очолює член Партії регіонів Наталія Савчук».

При цьому також повідомляється, що Савчук займалася фальсифікаціями на виборах у 2004 році та що на неї «була відкрита кримінальна справа, яка отримала логічне завершення в Калуському районному суді». Незважаючи на це після приходу до влади Януковича Наталію Савчук у 2011 році призначили керівником освітян, а рішення суду під тиском злочинної машини скасували.

Водночас у своєму зверненні громадські активісти вказують на деякі фінансові зловживання посадової особи і просять голову ОДА провести комплексну перевірку господарської діяльності відділу освіти, а також допомоги в тому, щоб Наталія Савчук не займала керівні посади, оскільки, на їх думку, не має ні морального, ні етичного права працювати з дітьми.

Звернення підписали очільники семи громадських організацій: «Автомайдану», «Правого сектора», «Народної самооборони», «7 грудня», «Голосу Нації», «Дітей війни», СМСБ «Альтернативи».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні