Політика

У Франківську запустили онлайн-консультації влади з мешканцями

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Наразі сервіс працює в тестовому форматі. Таким чином мерія хоче залучити мешканців, бізнес, активістів до обговорення проєктів міськради, виконкому й розпоряджень міського голови.

Запустили онлайн-консультації завдяки співпраці департаменту стратегічного розвитку та ГО  «Івано-Франківський регіональний центр», повідомляє Репортер з посиланням на інформацію департаменту.

онлайн-консультації

Планується, що проєкти рішень мерії з важливих питань будуть розміщуватися на національній платформі електронної демократії, а всі охочі франківці зможуть їх коментувати та надавати пропозиції. Національну платформу е-демократії E-DEM створив Фонд Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

Першим таким документом, який «цифровий» департамент пропонує до обговорення, є Положення про робочу групу з цифрового розвитку Івано-Франківської громади. Вже сформований її склад та ближчим часом відбудеться перше засідання. Взяти участь в обговорення проєкту положення про робочу групу можна за посиланням – consult.e-dem.ua/npas/259

Наразі онлайн-консультації працюють у тестовому режимі. Згодом буде розроблений порядок проведення публічних онлайн-консультацій для його «узаконення» на рівні громади та створення єдиних правил їх проведення.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні