Політика Фото

У Франківську волонтери й посадовці вирішували, як ефективніше допомагати бійцям АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 16 лютого, у Івано-Франківську відбулося друге засідання новоствореної комісії з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО та їх сімей. На ній повідомили, що в області наразі налічують 5620 учасників АТО, 97 загиблих та 398 поранених.

12659773_1074131602654058_569017852_n

За словами Олександри Бігун, заступника директора департаменту соцполітики ОДА, всі структурні підрозділи ОДА залучені до допомоги бійцям. Також для них створюють соціальні паспорти та вже відкрили центр допомоги учасникам АТО.

Члени комісії та керівництво обласної ради обговорили необхідність створення відділу в ОДА, який би надавав допомогу та консультацію бійцям.

“Дії всіх служб треба скоординувати, щоб без зупинок вирішувати проблеми учасників АТО, – вважає голова обласної ради Олександр Сич. – Має бути певний механізм цього”.

Зараз в області функціонує Центр допомоги учасникам АТО та Інформаційний центр допомоги учасникам АТО. Перший працює на громадських засадах. Активістка Наталія Сербин зазначила, що волонтери не мають тих повноважень, що й влада, тож і допомога від них може не може бути однаковою. Вона запропонувала створити кол-центр, який би приймав звернення бійців та вирішував проблеми.

“До нашого волонтерського Центру допомоги учасників АТО треба залучити одного-двох держслужбовців, які б могли надавати професійні консультації бійцям”, – каже Наталія Сербин.

Після тривалих суперечок щодо доцільності існування двох центрів допомоги учасникам АТО та їх співпраці з ОДА Олександр Сич підсумував: “Потрібно впорядкувати роботу двох центрів та проаналізувати доцільність їх дій”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.