Політика

У Франківську почалося будівництво нового моста на Пасічну – забивають перші палі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Підрядник почав роботи з будівництва моста через Бистрицю Солотвинську. Вже  зробили майданчик, завезли техніку і почали забивати сваї.

Про це  написав міський голова Руслан Марцінків на своїй офіційній сторінці в мережі. Також він повідомив, що будівництво він контролює особисто.

“Будівництво Галицького мосту контролюю особисто, – йдеться в дописі. – Підрядник завершив підготовчі роботи і приступив до монтажу металевого каркасу – забивають сваї. Погода не заважає, поки холодно виконуватимуть підземні роботи, які не потребують нагрівання бетону. Цей міст – масштабний та вартісний проект для Івано-Франківська і його будує фірма з колосальним досвідом”, – пише Курс.

Нагадаємо, недавно міст на Пасічну Руслан Марцінків назвав “майбутнім його політичної кар’єри”. За словами мера, міст мають здати в експлуатацію в травні 2019 року. Інженерна техніка для будівництва моста прибула до Івано-Франківська 18 листопада. Тендер на будівництво моста з будівництвом транспортної розв’язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна управління капітального будівництва міськвиконкому оголосило на початку липня з очікуваною вартістю 206,6 млн грн.

За будівництво моста змагалися чотири фірми. До аукціону не допустили двох учасників. Фірма ТОВ “Мостобудівельний загін №112”, пов’язана з колишнім нардепом від Партії регіонів Володимиром Продивусом, запропонувала найнижчу ціну – 120 млн грн. Пізніше виконуючий обов’язки директора ТОВ “Мостобудівельний загін №112” Сергій Порожнюк пояснив, що компанія запропонувала таку ціну, щоб закріпитися у регіоні. Будівельні роботи будуть проводитися у три етапи. Перша черга – будівництво транспортної розв’язки на вулиці Надрічній, друга черга – будівництво вулиці Хіміків, третя – будівництво самого моста.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.