Політика

У Франківську депутат облради пропонує відібрати приміщення у Московського патріархату

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Депутат Івано-Франківської обласної ради Ярослава Ульванська просить громаду допомогти повернути обласному центру землю і приміщення на Чорновола, 6, яким користується Московський патріархат. Відповідне прохання Ульванська зробила під час засідання Громадської ради при голові облради у вівторок, 17 березня, пише Галка.

dfg

За її словами, напередодні вона направила запит у міську раду, аби мерія розірвала договір оренди з церквою МП. Та звідти, каже, їй прийшла відписка.

“Ми “підняли” договір, який надавав для цієї єпархії землю і приміщення. Там було обумовлено, що коли збудується нове приміщення церкви (на вулиці Довженка, – Авт.), це приміщення віддадуть територіальній громаді для її потреб. І ви думаєте що? Отримала таку відписку – договір оренди не може бути розірваний, бо він не був переукладений, а автоматично пролонгований на довший період. Тому я прошу громадськість – об’єднайтеся, бо це є нагальна проблема. Шо, в нас стільки прихожан є на Московський патріархат?”, – каже депутат.

Ульванська переконана – на землі на вулиці Чорновола, 6 можна було б звести новий дитсадок, якого так гостро потребує місто. До речі, там свого часу був дошкільний заклад.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні