Відео Політика Фото

У Драгомирчанах Порошенко відкрив міст через Бистрицю (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Президент України Петро Порошенко урочисто відкрив міст через річку Бистриця Солотвинська поблизу села Драгомирчани. Міст довжиною 152 метри і шириною 10,5 метрів будували з 2008 року.

Президента у Драгомирчанах зустрічали сотні людей – представники влади, депутати і місцеві мешканці. Міст прикрасили національними прапорами, пише Курс.

“Зараз ми перші, хто пройшли по новозбудованому мосту… Я вітаю вас, і можу наголосити, що попереду роботи непочатий край. Ми збудували лише 4 мости. Ще 15 потребують відновлення. Але те, що роками не робилося, ми зуміли зробити зараз, під час війни”, – заявив Петро Порошенко.

Він також коротко розповів про хід реформ – судову і пенсійну. Порошенко впевнений, що ВРУ наступного тижня проголосує за пенсійну реформу.

“Найгірше позаду. Будемо робити все, щоб настав мир. Щоб ми мирним шляхом звільнили Донбас і Крим. Впевнений в тому, що перемога буде за нами. Символічно, що ми зустрічаємося на мосту. Мости – це те, що з’єднує людей. І нікому не вдасться нас розколоти”, – зазначив Петро Порошенко.

Після промови Петро Порошенко, міністр інфраструктури Володимир Омелян і голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук перерізали стрічку на новому мості.

Поки чекали Петра Порошенка, керівник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак розповів, як будували міст.

“Ширина моста 10,5 метра, 156 метрів довжина. Для будівництва ми залучили нові методи і нову техніку. Міст ми побудували за 96 мільйонів гривень”, – повідомив Буджак.

Нагадаємо, що у 2016 році САД провела перерахунок проектно-кошторисної документації, замовила Державну експертизу, що дало можливість зменшити вартість будівництва моста на 27 мільйонів гривень.

Буджак вважає, що введення моста в експлуатацію з одночасним ремонтом дороги Н10 Стрий – Мамалига забезпечить виведення транзитного транспорту за межі обласного центру, збільшить пропускну спроможність вантажних і пасажирських перевезень, покращить транспортне сполучення Прикарпаття, Буковини і півдня України з країнами Євросоюзу.

Нагадаємо, міст поблизу Драгомирчан був зруйнований повінню у липні 2008 року. Тоді вода знесла міст довжиною 136 метрів. Його відбудова тривала у 2008-2011 роках, з 2012 по 2015 роки будівництво було зупинено і тільки наприкінці 2016 року відновлено. Роботи виконала компанія “ПБС”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.