Політика Світ

Троценко йде у відставку – головою головою ОДА стане Михайло Довбенко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наступного тижня в Івано-Франківській облдержадміністрації очікуються кадрові зміни.

Як стало відомо КУРСу, наступного тижня відбудеться представлення нового голови Івано-Франківської облдержадміністрації. Ним стане Михайло Довбенко.

Чинний голова облдержадміністрації Андрій Троценко неодноразово заявляв,  що не тримається за посаду і якщо керівництво держави вирішить замінити його, то звільниться.

Нагадаємо, Михайло Довбенко був керівником штабу Петра Порошенка в Івано-Франківській області та довіреною особою Петра Порошенка на ТВО №84 під час президентських виборів.

Довбенко народився 31 жовтня 1954 року в смт. Коропець Монастириського району Тернопільської області. Освіту здобув у Тернопільському фінансово-економічному інституті, де навчався на планово-економічному факультеті за спеціальністю  «планування сільського господарства». Від 1999 року Михайло Довбенко очолює Інститут відкритої політики. 

Як відомо, Президент Петро Порошенко змінив трьох голів ОДА – на Волині, Житомирщині й Миколаївщині. У Волинській ОДА представника «Батьківщини»  Григорія Пустовіта замінив Володимир Гунчик. На Житомирщині “свободівця” Сидора Кізіна поміняли на Сергій Машковського. Обидва нові керівники областей – ділові партнери Порошенка. На Львівщині Президент звільнив  “свободівку” Ірину Сех і призначив  тимчасово виконуючим обов’язки голови ОДА Юрія Турянського.

Write A Comment