Політика

Терористи продовжують знищувати докази теракту з Boeing 777, – Порошенко

Google+PinterestLinkedInTumblr

Президент України Петро Порошенко обговорив з Прем’єр-міністром Республіки Польща Дональдом Туском міжнародні зусилля для подолання наслідків трагедії з літаком «Малайзійських авіаліній». Туск поінформував Порошенка, що лідери країн ЄС зараз перебувають в постійному багатосторонньому діалозі стосовно ситуації, пише Уніан.

A pro-Russian separatist stands at the crash site of Malaysia Airlines flight MH17, near the settlement of Grabovo in the Donetsk region

«Ви абсолютно праві, називаючи тероризмом дії незаконних збройних формувань на Донбасі», – сказав Туск.

Він також додав, що ці дії матимуть наслідки, в тому числі і на міжнародній арені. Зокрема, Прем’єр-міністр Польщі зазначив, що наступним кроком після засідання Ради ЄС 22 липня може стати скликання позачергового засідання Європейської Ради за участю глав держав країн ЄС, що зумовить узгодження більш рішучих дій.

У свою чергу, Порошенко наголосив, що Україна здійснює все необхідне для належного міжнародного розслідування причин трагедії та подолання її наслідків. Проте, зі слів Президента, з боку терористів чиниться величезний опір, зокрема, вже більш як 96 годин слідчій комісії заборонений доступ на місце падіння літака.

Терористи надалі продовжують скоювати злочини, знищуючи докази вчиненого терористичного акту. Порошенко висловив слова вдячності Прем’єру Туску за солідарність в надзвичайно важкі часи для України.

«Ця трагедія поєднала усі наші європейські народи», – заявив Президент України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.