Політика

Тернопіль протестує

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Тернопільська міська рада вимагає від влади скасувати рішення про збільшення тарифів на газ для населення та підприємств теплоенергетики.Про це йдеться у зверненні до президента Віктора Януковича, прем’єра Миколи Азарова і голови Верховної Ради Володимира Литвина, прийнятій на засіданні Тернопільської міської ради.

У заяві вказано, що депутатський корпус засуджує підвищення тарифів на газ на 50 % для населення.

«Ми переконані, що таке суттєве підвищення ціни на газ боляче вдарить по малозабезпечених громадянах України, сприятиме знищенню середнього класу та стане для українців справжнім грабунком у вигляді чергового росту цін у житлово‑комунальній сфері та на всьому ринку», – наголошують тернопільські депутати.

Вони вказують, що замість проведення реформ у сфері житлово‑комунального господарства та енергетики «уряд продовжує нарощувати систему неефективних субсидій, а проурядова більшість більш ніж удвічі скорочує витрати на реформування енергетичної сфери та галузі ЖКГ».

«Ми переконані, що така турбота про малозабезпечених громадян з боку уряду є нічим іншим, як черговим фарсом», – зазначається в заяві. – Адже ніякі субсидії не компенсують неминучого подорожчання більшості товарів та послуг. Як наслідок – українців чекає тотальне зубожіння. І в першу чергу – пенсіонерів».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.