Політика

Тарас Боднар

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу «Репортер» номінував голову громадської організації «Поклик нації». За те, що Тарас Боднар не дає собі плюнути в кашу, але завжди готовий плюнути іншим. Нагадаємо, що впродовж кількох місяців минулого року «Поклик нації» допомагав проводити розкопки на місці біля торгового центру «Мальва» в Івано-Франківську…

Проте, оскільки кошти закінчилися, то розкопки припинилися, а міська влада вирішила законсервувати цю історію. У травні цього року перший заступник мера Зіновій Фітель повідомив Боднара, що вони «закриють бетонними панелями розкоп і проведуть роботу по влаштуванню дренажу». І певне, таким чином влада дала час Боднару на роздуми, бо засипали розкопку аж 11 серпня.

Боднар мав три місяці часу для протесту. Мовчав, а «ґвалт» почав кричати, коли уже засипали чи то пак законсервували. При чому, при будь-якій необхідності, або нормальному фінансуванні розкопки можна відновити. Було би стільки біди. Проте, Боднар чи то добре не зрозумів, чи то вирішив знайти новий привід для промоції, але дав гучну прес-конференцію, на якій згадав усіх.

Найбільше, як і годиться за посадою, дісталося міському голові Віктору Анушкевичусу. «Я хотів би побачити його не тільки у Дем’яновому Лазі у лакованих туфлях і у костюмчику за садінням дерева і позуванням журналістам на камеру, а стоячи раком з археологами у кирзових чоботах, – сказав Боднар. – Ось таким способом він доказав би свій патріотизм».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.