Політика Фото

Суд визнав франківського депутата Синишина винним у корупційному правопорушенні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківському міському суді завершився розгляд у справі депутата міської ради, колишнього інженера КП «ЄРЦ» і «МІУК» Віктора Синишина, якому інкримінували корупційне правопорушення, пише Курс.

15292700_908700232594860_1067423765_o

До теми. Франківський депутат Синишин, якого звинувачують у корупції, не визнає своєї вини у суді.

Сьогодні на засіданні у справі “свободівця» Віктора Синишина опитали керівників «МІУК» Мирона Джуса й Олександра Качанка та голову ГО «Тризуб» Наталію Сербин.

Під час дебатів прокурор наполягав, що сторона захисту Синишина помилково тлумачить законодавство. «МІУК» згідно з Цивільним кодексом є юридичною особою публічного права. Синишина прийняли на роботу інженером з відділу експлуатації, відповідальним за енергозабезпечення підприємства.

«За посадовою інструкцією, він мав повноваження розробляти плани, керувати роботами та приймати в експлуатацію енергомережі. В той же час він був засновником ТОВ «Станіслав ІВ», основною діяльністю якого є електромонтажні роботи, – сказав прокурор. – Вніс у статутний фонд 3000 грн. Між «ЄРЦ», а згодом «МІУК» з фірмою Синишина було укладено 23 договори на 396 тис. грн на виконання електромонтажних робіт. Синишин підписував акти виконаних робіт, дефектні акти, протоколи зборів мешканців. Тому він діє у межах конфлікту інтересів»”.

Прокурор зазначив, що Синишина звинувачують не в тому, що його підпис був вирішальним, а в тому, що він не попередив керівництво про конфлікт інтересів.

До теми. Франківці просять позбавити мандатів Синишина та Скиданчука, яких підозрюють у корупції.

«Прошу Синишина визнати винним у вчиненні адмінпорушення за частиною 1 статті 177. Оскільки строки вийшли, прошу визнати його винним та закрити провадження», – закінчив прокурор.

Врешті суд визнав Віктора Синишина винним у вчиненні адмінпорушення за ч. 1, ст. 172 і постановив закрити провадження.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.