Політика Світ

Суд у справі Марцінківа вкотре переносять – мер поїхав у Хмельницький

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 31 березня, мало відбутися судове засідання у справі міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Мова йде про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Справу розглядає суддя Олеся Зеленко.

Перед початком судового засідання у мережі Фейсбук з’явилося повідомлення, що міський голова перебуває у робочій поїздці у Хмельницькому.

«Кожне місто в Україні – різне. І розвивається також своїм унікальним шляхом. Сьогодні в Хмельницькому разом з командою обмінюємось кращими практиками місцевого самоврядування», – написав Марцінків.

Напередодні міський голова двічі не прийшов до суду, бо був у лікарні.

На адресу суду надійшло клопотання від мера про те, що він перебуває у відрядженні і просить відкласти засідання.

Оскільки присутність обвинуваченого обов’язкова, засідання відклали на 15.00 19 квітня.

Нагадаємо, минулого року Руслан Марцінків не повідомив про конфлікт інтересів, коли на міському конкурсі грантів, що виділялися з міського бюджету, не проінформував, що у конкурсі бере участь організація його дружини Оксани Марцінків. Організація була визнана переможцем. Через це склали протокол, який, як гадав Марцінків, спробують вручити йому повторно.

Сам мер запевняв, що грошей з бюджету дружині так і не виділили. За ці кошти організація планувала видати диски про Івана Франка. Крім того, Руслан Марцінків вже притягується до відповідальності за інше корупційне правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність.

Нещодавно він придбав новий автомобіль “Skoda Octavia” 2016 року випуску за 468 742 гривень, про що згідно із вимогами закону “Про запобігання корупції” повинен був повідомити НАЗК. Однак Марцінків цього не зробив, за що передбачене адміністративне покарання. Зазначимо, що Марцінків ще не з’являвся на жодне судове засідання посилаючись на погане самопочуття.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.