Відео Політика

Помічник нардепа з Прикарпаття пропонував інтим поліцейським

Google+PinterestLinkedInTumblr
Помічник нардепа від “Слуги народу” Ростислав Дзундза потрапив у скандал після того, як пропонував поліцейським інтим-послуги в Києві.

Відомо, що відеоролик за участю Ростислава Дзундзи було знято ввечері 24 серпня, пише “Фокус”.

Як видно з відео, помічник нардепа від “Слуги народу” Неллі Яковлєвої в спілкуванні з поліцейськими заявив, що хоче “відсм**ти х**” і заявив, що є “не останньою людиною в Україні”.

“Я не остання людина в цій країні. Я заступник міністра економічного розвитку, я радник першої леді. У мене є і гроші. Я люблю чоловіків, красивих. Маю право”, — продовжив Дзундза, спілкуючись з поліцейськими.

Співрозмовники поцікавилися, ким доводиться Дзундзі чоловік, який його супроводжує з пляшкою вина, на що помічник відповів: “Він мені дасть на рот, але це не мій хлопець. У мене є хлопець”.

На сайті Верховної Ради сказано, що Ростислав Дзундза є помічником народного депутата України від “Слуги народу” Неллі Яковлєвої на громадських засадах. Він також є одним із засновників “Союзу католицької молоді”. Родом з Калуша.

Ростислав Дзундза заявив, що в той вечір міг бути напідпитку. За словами помічника нардепа, у відвертій розмові з поліцейськими він не побачив жодної проблеми і приніс вибачення, якщо когось образив.

“Кожна людина має право пропонувати іншій людині, яка досягла вісімнадцяти років, що завгодно”, — заявив Дзундза, коментуючи свою інтим-пропозицію поліцейському.

Ростислав Дзундза, спілкуючись з журналістами, також спростував інформацію про те, що є радником Олени Зеленської та помічником нардепа від “Слуги народу”, і додав, що не має ніякого стосунку до політичних партій.

“Я громадський діяч, член багатьох громадських організацій: католицьких, християнських, проєвропейських різних платформ”, — резюмував він у коментарі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.