Політика

Шойгу почав розповідати маячню про “брудну бомбу” України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністр оборони рф Сергій Шойгу в телефонній розмові з міністром оборони Франції Себастьяном Лекорню заявив, що Україна нібито готує провокації із застосуванням “брудної бомби”.  Про це повідомили міноборони рф та російське пропагандистське видання “РИА Новости”, пише УП.Шойгу брудна бомба новини Івано-Франківська

Шойгу довів до французького колеги свої занепокоєння з приводу можливих провокацій з боку України із застосуванням “брудної бомби, – йдеться у повідомленні міноборони рф.

Також повідомляється, що міністри обговорили російську війну в Україні, “яка має стійку тенденцію до подальшої неконтрольованої ескалації”.

Читайте: Донат дня. Франківець, госпітальєр Мишко Адамчак просить допомогти

Раніше російське пропагандистське видання “РИА Новости” повідомляло, що нібито українська влада готує “на території своєї країни провокацію. Вона має бути пов’язана з підривом так званої “брудної бомби” або малопотужного ядерного боєприпасу”. Потім українці мали б звинуватити Росію у використанні зброї масового ураження і налаштувати весь світ проти Москви.

Пропагандисти вигадали цілу історію про те, що нібито “під керівництвом західних кураторів Київ уже розпочав практичну реалізацію цього плану”. Повідомляється, що нібито завдання виготовити ту саму “брудну бомбу” отримало керівництво Східного гірничо-збагачувального комбінату, розташованого в місті Жовті Води Дніпропетровської області, і Київського Інституту ядерних досліджень.

Рупор Кремля запевняє, що робота над “брудною бомбою” нібито перебуває на завершальній стадії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.