Політика

Шмигаль: розслідування щодо Порошенка псує імідж держави, але так треба

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що розслідування щодо п’ятого президента Петра Порошенка виглядає не дуже добре для іміджу України на міжнародній арені.

Про це він сказав в інтерв’ю “BBC News Україна”, пише УП.

“Я не щасливий від цього (переслідування Порошенка – ред.). В будь-якому випадку розслідування проти керівників держави, тим більше, якщо є факти на підтвердження, – це завжди дестабілізація та неприємний момент для держави.

Ідеальний варіант, коли політики поводять себе відповідально й не влізають у корупцію й не зраджують інтересів держави. Коли є такі підозри, це завжди засмучує…

Це виглядає не дуже добре. Коли йде мова про покарання для політиків високого рівня в Україні – це псує імідж держави. Але інший бік медалі – покарання має бути невідворотнє для всіх”.

За словами Шмигаля, як би прикро розслідування щодо Порошенка не виглядало на міжнародній арені, “набагато прикрішим буде виглядати корупція, яка не карається”.

Також за його словами, у тих справах, які тривають проти політиків попередніх генерацій, він не бачить політичного замовлення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.