Політика

Почали з болючого – на сесії облради знову заговорили за спортивний манеж на Шухевичів у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 22 грудня, депутати Івано-Франківської облради зібралися на засідання сесії.

Перед тим як розпочати розгляд порядку денного депутати вшанували хвилиною мовчання Вячеслава Чорновола, якому 24 грудня мало б виповнитися 80 років. Опісля франківські пластуни привітали депутатів з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та передали їм Вифлеємський вогонь.

Далі голова облради Олександр Сич та голова ОДА Олег Гончарук вручили кілька нагород та відзнак і врешті перейшли до роботи.

В порядку денному 35 питань. Розпочали з болючого – будівництва спортивного манежу на вулиці Шухевичів.

До теми: Франківська міськрада не погодилася віддати ділянку біля стадіону “Рух” під новий спорткомлекс

Голова облради Олександр Сич показав депутатам проект ділянки діючого стадіону. Там вказано, що землі, які з ним межують вже у власності одного із забудівників.

“Червоним позначено місця, де самовільно захоплена територія стадіону. Чи ті люди, які захопили територію, могли би виступати за будівництво стадіону? Очевидно, що ні”, – сказав Сич.

Окрім того, каже Сич, в день, коли проект рішення про будівництво спортивного манежу було внесено на розгляд сесії, до облради надійшло прохання – дати дозвіл на будівництво багатоповерхівки між стадіоном і кінопрокатним залом “Арена-центр”.

“Нам треба продовжити боротися, аби ця ділянка залишалася у власності громади і не була захоплена забудовниками”, – каже Сич.

Очільник облради запропонував зняти це питанняз порядку денного. Бо ж нині облрада розглядає альтирнативні варіанти земельних ділянок для будівництва спортивного манежу. Міський голова Коломиї вже подав пропозицію будувати манеж в їхньому місті, каже землю під спорткомплекс вже знайшли.

До теми: Спортсмени намагаються зірвати сесію франківської облради через забудову стадіону

Депутати пропозицію Олександра Сича підтримали.

Водночас, вони мають намір сьогодні проголосувати за проект рішення “Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок на вул. Шухевичів, 16а та 21 у м. Івано-Франківську”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.