Люди Політика

Сергій Насалик витратив на вибори майже 440 тисяч гривень з власної кишені

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Один із лідерів передвиборчих перегонів, кандидат від БПП “Солідарність” і брат чинного міністра енергетики та вугільної промисловості – Сергій Насалик у передвиборчий фонд вкладав лише власні кошти – 437 762 гривень.

довибори, 85 округ, насалик

17 липня на семи мажоритарних округах в Україні пройшли проміжні вибори до Верховної Ради України. Звідки брали кошти та як їх витрачали кандидати на виборах  розповіли активісти руху “Чесно” в Івано-Франківську.

Попри використання власних коштів, наголошують активісти, декларацію міського голови Рогатина на сайті Рогатинської міської ради так і не опублікували.

До теми: Кандидатка в депутати на Франківщині на вибори купувала вила (ФОТО)

До перемоги на місцевих виборах 2015 року Сергій Насалик займався бізнесом – був співзасновником спільного українсько-польського підприємства “Галпласт”, наразі є членом його наглядової ради.

На виготовлення друкованих агітаційних матеріалів штаб Насалика витратив 90 360 грн.

До теми: Мандат до Верховної Ради обійшовся Шевченку майже у 800 тисяч гривень

Найбільшу кількість коштів з передвиборчого фонду було витрачено на ЗМІ – 215 527 грн. 1875 грн – витратив на оренду приміщень для проведення зустрічей та прес-конференцій. Інші витрати на передвиборчу агітацію кандидата склали 40 000 грн.

До теми: Передвиборчу кампанію Ольги Сікори фінансували рідні, пенсіонерка, політики і підприємці

Загалом, від самого початку виборчих перегонів Сергія Насалика вважали беззаперечним лідером.

Судячи з розшифровки його фінансового звіту, основні сили він кинув на ЗМІ районного масштабу. Був розроблений та надрукований спецвипуск рогатинської районної газети “Голос Опілля” (засновниками газети є Рогатинська міська та районна ради), витративши на неї 47 520 грн. Також Насалик витратив 40 000 грн на зовнішню рекламу. Цікаво, що кандидат не використовував у передвиборчій кампанії ресурси друкованих і телевізійних ЗМІ обласного масштабу.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні