Політика

Румуни допоможуть Франківщині із технікою для центрів реабілітації бійців АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
12-13 травня на Івано-Франківщині перебувала румунська делегація повіту Мурамуреш, представники якої відвідали місцеві заклади охорони здоров’я, повідомляє ОДА.
IMG_0120%20(2)[1]

Метою візиту була активізація роботи в рамках поглиблення співпраці між Івано-Франківською областю та повітом Марамуреш. Заступник голови ОДА Ігор Пасічняк зустрівся з представниками делегації, директором департаменту охорони здоров`я повіту Рарешом Попом та генеральним директором страхової медицини повіту Дегідом Віорелом.

Під час зустрічі сторони обговорили результати попередньої співпраці, варіанти її продовження та розвитку. Окремим питанням на зустрічі було створення реабілітаційних центрів для учасників антитерористичної операції.

“Ми звернулися до румунських партнерів з проханням про допомогу в процесі технічного обладнання відповідних закладів, – сказав Ігор Пасічняк. – Військовослужбовці, які в силу тих чи інших обставин повертаються зі сходу України, потребують якісної та кваліфікованої допомоги, що самотужки забезпечити нам буде дуже складно. Мова йде як про матеріально-технічне забезпечення, так і про можливість навчання персоналу. Приємно бачити розуміння румунськими партнерами усієї важливості вирішення даної проблеми”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні