Політика

Роман Шестопалов

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього разу «Репортер» відзначає нового начальника «Водоекотехпрому». За образ таємничого гостя. Нагадаємо, що вже понад тиждень в Івано-Франківську говорять про нього, але мало хто його бачив. І міський голова чомусь мовчить…

Головна інтрига – навіщо «Водоекотехпрому» новий керівник? Адже попередній, Михайло Ткачук, роботу знає, і жодних претензій, принаймні публічних, до нього не було. Однак, мер чомусь вирішив, що потрібен інший.

Роман Шестопалов ще недавно працював керівником ТзОВ «Чиста вода» – підприємства, яке взяло у концесію «Бердянський водоканал». Відтак, можна повірити у те, що чоловік роботу знає добре. Та, напевно, не гірше знає, що таке концесія і що з нею робити. Може, те саме очікує наш «Водоекотехпром»?

Тиждень тому на виконкомі міський голова Віктор Анушкевичус сказав, що призначати чи звільняти керівників комунальних підприємств він буде сам. «Я на цій посаді виконую повноваження, надані мені законодавством, – зазначив мер. – Є закон про місцеве самоврядування, де чітко прописано повноваження міського голови».

Крім того, Анушкевичус повідомив, що виставить перед новим керівником кілька конкретних завдань. Перше – у найкоротший термін оволодіти ситуацією на підприємстві. Друге – продовжити ту роботу, яка велася там дотепер. Що не влаштовувало мера в Михайлові Ткачуку, Ануш­кевичус так і не сказав.

На інші запитання мер відповідати відмовився. Тож «Репортер» так і не зміг задовольнити свою цікавість стосовно того, чому Віктор Ануш­кевичус замість міняти начальників жеків, які банкрутують, привіз зі столиці нового керівника на єдине успішне комунальне підприємство…

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.